Privātuma politika

Spēkā no: 15.11.2023

Paldies, ka apmeklējāt www.businessadvisory.lv. VIEDAIS ir apņēmies aizsargāt jūsu privātumu un nodrošināt jūsu personīgās informācijas drošību. Šī Privātuma politika nosaka, kā mēs savācam, izmantojam un aizsargājam jūsu datus, apmeklējot mūsu vietni www.businessadvisory.lv.

Informācija, ko mēs savācam

 1. Personīgā informācija:

  • Kad jūs sazināties ar mums, izmantojot mūsu vietnes formas, mēs varam savākt jūsu vārdu, e-pasta adresi un citu kontaktinformāciju.
  • Ja abonējat mūsu jaunumu, mēs savācam jūsu e-pasta adresi, lai nosūtītu jums jaunumus un saistītu informāciju par mūsu pakalpojumiem.
 2. Analītiskā informācija:

  • Mēs izmantojam Google Analytics, lai savāktu informāciju par jūsu vietnes apmeklējumu, tostarp skatītās lapas, iztērēto laiku uz katru lapu un noklikšķinātās saites. Šie dati palīdz mums saprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar mūsu vietni un uzlabot tās funkcionalitāti.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

 1. Sakaru nodrošināšana:

  • Mēs izmantojam jūsu sniegto informāciju, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, izpildītu jūsu pieprasījumus un sazinātos ar jums par mūsu pakalpojumiem.
 2. Mārketinga nolūki:

  • Ja jūs abonējat mūsu jaunumu, mēs varam izmantot jūsu e-pasta adresi, lai nosūtītu jums reklāmas materiālus un jaunumus par mūsu pakalpojumiem. Jūs vienmēr varat atteikties no šiem paziņojumiem, izmantojot atsaukšanas iespējas e-pastā.
 3. Analītika:

  • Ar Google Analytics savākto datu palīdzību mēs analizējam vietnes apmeklējumu, sekosim lietotāju iesaistei un uzlabosim mūsu vietnes veiktspēju.

Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas

 • Mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas sekošanas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Jūs varat kontrolēt sīkdatņu izmantošanu, mainot savas pārlūkprogrammas iestatījumus.

Informācijas kopīgošana

 • Mēs nepārdodam, nemainām un nenododam jūsu personīgo informāciju trešajām personām. Tomēr mēs varam dalīties ar jūsu informāciju ar uzticamiem trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, kas mums palīdz darboties mūsu vietnē, veicot mūsu biznesu vai sniedzot jums pakalpojumus.

Datusrodrošība

 • Mēs īstenojam saprātīgus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personīgās informācijas konfidencialitāti un integritāti.

Jūsu tiesības

 • Jums ir tiesības piekļūt, labot vai dzēst savu personīgo informāciju. Ja jums ir jautājumi vai pieprasījumi saistībā ar jūsu datiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected]

Izmaiņas šajā privātuma politikā

 • Mēs varam periodiski atjaunināt šo Privātuma politiku. Jaunākās versijas revīzijas datums tiks norādīts lapas augšpusē.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir jautājumi vai bažas par mūsu Privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected]

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat šajā Privātuma politikā noteiktajiem nosacījumiem.